6.9. KLO 19  SIRPALE EILISTÄ

7.9. KLO 13 & 15  UNIKUSKIT

8.9. KLO 15  SINUN SILMIESI TÄHDEN

10.9. KLO 19  ÄIDIN POIKA

11.9. KLO 19  BODY POSITIVE

12.9. KLO 19  BODY POSITIVE

14.9. KLO 13  SUURI TARINAKONSERTTI – TIMO PARVELA 30 VUOTTA TARINOITA

15.9. KLO 15  ÄIDIN POIKA

19.9. KLO 19  AILI IKONEN

20.9. KLO 19  KUIN RAIVO ÄITI

21.9. KLO 19   KUIN RAIVO ÄITI

22.9. KLO 15   ERÄITÄ VUOSIA, ERÄITÄ LAULUJA

        Monna Kamu 70 vuotta

27.9. -28.9   JUURI NYT URBAN FOLK FESTIVAL

2.10. KLO 18.30   MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ         

3.10. KLO 19.00   TANGO D’AMORE

       Rakkauden tango!

         

4.10. KLO 19.00   MIKAVELI

         

5.10. KLO 14.00   MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ

         

5.10. KLO 19.00   BREL, SUOSALO & TEGELMAN

         

10.10. KLO 19.00   RUUSKANEN & RAILIO KLUBI – HANHINIEMI – RAUHALA – MAD

         

16.10. KLO 19.00   HERD

         

17.10. KLO 18.30   MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ

         

18.10. KLO 19.00   RUUSKANEN RAILIO – KLUBI – WALTTERI TORIKKA

         

20.10. KLO 15.00   TOMMY & IKAROS

         

22.10. KLO 19   YKSINÄISTEN KAUPUNKI

23.10. KLO 19   YKSINÄISTEN KAUPUNKI

24.10. KLO 19   YKSINÄISTEN KAUPUNKI

25.10. KLO 19   IDA ELINA

26.10. KLO 14   MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ

27.10. KLO 15    100 VUOTTA KIELTOLAISTA TARINAKONSERTTI

30.10. KLO 18.30  MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ

31.10. KLO 18.30  AITO COLLECTIVE 

       Improvisoitua a cappellaa

1.11. KLO 18.30  BREL, SUOSALO & TEGELMAN

2.11. KLO 14.00  MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ

6.11. KLO 19.00  HUIPPUOSAAJAT

2.11. KLO 14.00  MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ

8.11. KLO 19   KAUPUNGIN PARAS KABAREE

9.11. KLO 13 &15   MUUMIPERHEEN LAULURETKI

13.11. KLO 19   BREL, SUOSALO & TEGELMAN

14.11. KLO 19   KOROT KATTOON

15.11. KLO 19   STELLA POLARIS

16.11. KLO 19   STELLA POLARIS

19.11. KLO 19   KOROT KATTOON

20.11. KLO 19   PUTKIREMONTTI

21.11. KLO 19   PUTKIREMONTTI

     22.11. KLO 19    SAMI SAARI & JAZZPOJAT

     23.11. KLO 19    STELLA POLARIS

     26.11. KLO 19    NELJÄ PIENTÄ ANNOSTA

     27.11. KLO 19    NELJÄ PIENTÄ ANNOSTA

     28.11. KLO 19    PUTKIREMONTTI

     29.11. KLO 19    PUTKIREMONTTI

     4.12. KLO 19     HUIPPUOSAAJAT

     5.12. KLO 19     STELLA POLARIS

     7.12. KLO 13 & 15    TATU & PATU – SYÖMÄÄN

     7.12. KLO 19    RIVOREVYY

     8.12. KLO 14 & 17    NELJÄ PIENTÄ ANNOSTA

     10.12. KLO 19   KOROT KATTOON

     11.12. KLO 19   SALAKAPAKKA MUSTA MIRRI

     Sähäkkä pirtukabaree!

     12.12. KLO 19   SALAKAPAKKA MUSTA MIRRI

       Sähäkkä pirtukabaree!

 

     13.12. KLO 19   STELLA POLARIS

     15.12. KLO 15   THE FABULOUS BÄCKSTRÖM

     BROTHERS : MESSIAS

     18.12. KLO 19   STELLA POLARIS