11.9. KLO 19  BODY POSITIVE

12.9. KLO 19  BODY POSITIVE

14.9. KLO 13  SUURI TARINAKONSERTTI – TIMO PARVELA 30 VUOTTA TARINOITA

14.9. KLO 15 KAPSÄKIN ILTAIMPROT

15.9. KLO 15  ÄIDIN POIKA

17.9. KLO 20  PÖYTÄLAATIKKOKLUBI

19.9. KLO 19  AILI IKONEN

20.9. KLO 19  KUIN RAIVO ÄITI

21.9. KLO 19   KUIN RAIVO ÄITI

22.9. KLO 15   ERÄITÄ VUOSIA, ERÄITÄ LAULUJA – MONNA KAMU 70 VUOTTA

27.9. -28.9   JUURI NYT URBAN FOLK FESTIVAL

2.10. KLO 18.30   ENSIESITYS: MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ         

3.10. KLO 19.00   TANGO D’AMORE – RAKKAUDEN TANGO!

5.10. KLO 14.00   MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ

5.10. KLO 19.00   BREL, SUOSALO & TEGELMAN

10.10. KLO 19.00   RUUSKANEN & RAILIO KLUBI – HANHINIEMI – RAUHALA – MAD

12.10. KLO 21  KAPSÄKIN ILTAIMPROT

15.10. KLO 20  PÖYTÄLAATIKKOKLUBI

16.10. KLO 19.00   HERD

17.10. KLO 18.30   MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ

18.10. KLO 19.00   RUUSKANEN RAILIO – KLUBI – WALTTERI TORIKKA

20.10. KLO 15.00   TOMMY & IKAROS

22.10. KLO 19   YKSINÄISTEN KAUPUNKI

22.10. KLO 21   KAKSI PITKÄÄ MIESTÄ

23.10. KLO 19   YKSINÄISTEN KAUPUNKI

24.10. KLO 19   YKSINÄISTEN KAUPUNKI

25.10. KLO 19   IDA ELINA

26.10. KLO 14   MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ

27.10. KLO 15    100 VUOTTA KIELTOLAISTA TARINAKONSERTTI

30.10. KLO 18.30  MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ

31.10. KLO 18.30  AITO COLLECTIVE – IMPROVISOITUA A CAPPELLAA

1.11. KLO 18.30  BREL, SUOSALO & TEGELMAN

2.11. KLO 14.00  MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ

6.11. KLO 19.00  HUIPPUOSAAJAT

2.11. KLO 14.00  MAAILMAN YMPÄRI 80 PÄIVÄSSÄ

8.11. KLO 19   KAUPUNGIN PARAS KABAREE 10 VUOTTA

9.11. KLO 13 &15   MUUMIPERHEEN LAULURETKI

13.11. KLO 19   BREL, SUOSALO & TEGELMAN

14.11. KLO 19   KOROT KATTOON

15.11. KLO 19   ENSIESITYS: STELLA POLARIS

16.11. KLO 19   STELLA POLARIS

19.11. KLO 19   KOROT KATTOON

20.11. KLO 19   PUTKIREMONTTI

21.11. KLO 19   PUTKIREMONTTI

22.11. KLO 19    SAMI SAARI & JAZZPOJAT

23.11. KLO 19    STELLA POLARIS

23.11. KLO 21    KAKSI PITKÄÄ MIESTÄ

26.11. KLO 19    NELJÄ PIENTÄ ANNOSTA

27.11. KLO 19    NELJÄ PIENTÄ ANNOSTA

28.11. KLO 19    PUTKIREMONTTI

29.11. KLO 19    PUTKIREMONTTI

30.11. KLO 21    KAPSÄKIN ILTAIMPROT

4.12. KLO 19    HUIPPUOSAAJAT

5.12. KLO 19    STELLA POLARIS

7.12. KLO 13 & 15    TATU & PATU – SYÖMÄÄN

7.12. KLO 19    RIVOREVYY

8.12. KLO 14 & 17    NELJÄ PIENTÄ ANNOSTA

10.12. KLO 19    KOROT KATTOON

11.12. KLO 19    SALAKAPAKKA MUSTA MIRRI – SÄHÄKKÄ PIRTUKABAREE!

12.12. KLO 19    SALAKAPAKKA MUSTA MIRRI – SÄHÄKKÄ PIRTUKABAREE!

13.12. KLO 19    STELLA POLARIS

14.12. KLO 21    KAPSÄKIN ILTAIMPROT

15.12. KLO 15    THE FABULOUS BÄCKSTRÖM BROTHERS: MESSIAS

18.12. KLO 19    STELLA POLARIS

19.12. KLO 19    ANDRÉ LINMANIN JOULUKONSERTTI

20.12. KLO 20    PIMEYS

21.12. KLO 15    EINO GRÖN & IIRO RANTALA: JOULUKONSERTTI